TiKTok дозволяє російський пропагандистський контент

TiKTok дозволяє російський пропагандистський контент

TiKTok дозволяє російський пропагандистський контент
Фото: ms.detector.media

17 червня американські сенатори-республіканці звернулися до виконавчого директора TikTok Шоу Зі, висловивши стурбованість тим, що соціальна мережа дозволяє публікувати пропагандистські російські відео. Про це повідомляє Reuters.

"Останні повідомлення свідчать про те, що TikTok… дозволив російським державним ЗМІ наповнювати платформу небезпечною повоєнною пропагандою. Жодна компанія не повинна опинитися в позиції посилення брехні Кремля, яка сприяє громадській підтримці війни росії в Україні", – йдеться в заяві сенаторів.

TikTok є одним із найпопулярніших у світі додатків для соціальних мереж, з понад 1 мільярдом активних користувачів у всьому світі. Лист підписали Стів Дейнс, Джон Корнін, Роджер Вікер, Джон Баррассо, Джеймс Ленкфорд і Синтія Ламміс.

Посольство РФ у Вашингтоні не відразу відповіло на запити. У заяві для Reuters TikTok сказав, що компанія з нетерпінням чекає продовження взаємодії з членами з цих питань і відповідей на їхні запитання.

Ще у березні в офіційному Twitter повідомлялось, що соцмережа тимчасово призупинить роботу в Росії через закон про позбавлення волі за "фейки про російську армію": "Ми продовжуватимемо оцінювати обставини, що розвиваються в Росії, щоб визначити, коли зможемо повністю відновити наші послуги". Водночас у компанії додатка підтримали Україну: "Війна в Україні нищівна, і наші серця розриваються за всіх, хто страждає".

Більше новин та матеріалів про сучасну культуру читайте тут

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ