До Львова приїхав голлівудський актор Бен Стіллер

До Львова приїхав голлівудський актор Бен Стіллер

До Львова приїхав голлівудський актор Бен Стіллер
Управління Верховного комісара ООН у справах біженців

Сьогодні, 19 червня, у центрі Львова помітили американського актора та посла доброї волі ООН Бена Стіллера. Раніше він приїжджав з гуманітарною місією до Польщі, де зустрівся з українськими біженцями. Про це повідомили на Twitter-сторінці Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Зранку, 18 червня, Бен Стіллер на сторінці у Twitter повідомив, що приїхав до Польщі, аби зустрітися з українськими біженцями.

"Щойно прибув до Польщі, напередодні Всесвітнього дня біженців, щоб зустрітися з людьми, на чиє життя вплинула війна в Україні", — повідомив актор.

На Twitter-сторінці Управління Верховного комісара ООН у справах біженців доповнили, що актор приїхав з гуманітарною місією.

"Посол доброї волі ООН Бен Стіллер сьогодні перебуває на українському кордоні, щоб зустріти сім’ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності", — йдеться у повідомленні.

Бен Стіллер зазначив, що йому вдалось поспілкуватися з українцями, які втекли від війни, та послухати їхні історії.

"На кордоні в Польщі я зустрів сім’ї, які втекли від війни в Україні, залишивши близьких, не знаючи, коли зможуть повернутися додому", — каже актор.

Вранці, 19 червня, посла доброї волі ООН помітили у Львові. На відео користувача TikTok shan_oleg видно, що актор гуляє поблизу пам'ятника Тарасові Шевченку та спілкується по телефону. Деталей української частини візиту наразі не оприлюднюють.

Бен Стіллер у Львові
Бен Стіллер у Львові. Twitter/Mira_dyvatstv

Бен Стіллер — американський кіноактор, сценарист, продюсер та комік. За свою кар'єру зіграв у десятках фільмів, зокрема в "Дещо про Мері", "Знайомство з батьками", "Родина Тененбаумів", "Дюплекс", "Знайомство з Факерами", "Ніч у музеї", "Таємне життя Волтера Мітті" та інших. Також Бен Стіллер активно займається благодійною діяльністю. З 2018 року він є послом доброї волі ООН.

Читайте також: Анджеліна Джолі зустріла у Львові пасажирів евакуаційного потяга

На початок