Анджеліна Джолі зустріла у Львові пасажирів евакуаційного потяга

Анджеліна Джолі зустріла у Львові пасажирів евакуаційного потяга

Доповнено
Анджеліна Джолі зустріла у Львові пасажирів евакуаційного потяга
"Укрзалізниця"

Сьогодні, 30 квітня, до Львова приїхала акторка та посол доброї волі ООН Анджеліна Джолі. Вона зустріла пасажирів евакуаційного потяга з Покровська та поспілкувалася із вимушеними переселенцями. Про це повідомили на Telegram-каналі "Укрзалізниці".

Анджеліна Джолі приїхала в Україну з гуманітарною місією. Вона відвідала львівський залізничний вокзал та зустріла пасажирів евакуаційного поїзда з Покровська. Також акторка поспілкувалась з людьми, які залишили домівки через війну, та подякувала вокзальним психологам, лікарям та залізничникам за їхню роботу.

"Війна — це дуже травматично, особливо для дітей, тому важливо, що є хтось, кому не все одно, хто готовий їх вислухати. Це показує, що їхнє життя, їхні голоси мають значення", — каже Анджеліна Джолі.

Також під час візиту Анджеліна Джолі провідала в одному з медзакладів області дітей, які отримали травми внаслідок ракетного удару РФ по вокзалі в Краматорську. Після цього завітала у школу-інтернат. Там посол доброї волі ООН поспілкувалася та сфотографувалася з вихованцями закладу.

"Пані посол говорила з людьми, яким вдалося виїхати зі зон активних бойових дій. Вислухала історії евакуйованих, які розповіли, що через терористичні дії Росії втратили все. Для нас усіх цей візит був несподіванкою. Багато людей, які побачили пані Джолі на Львівщині, не могли повірити, що це дійсно вона. Але від 24 лютого Україна показала усьому світові, що у нас багато неймовірного", — каже начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Анджеліна Джолі з дітьми під час візиту в Україну
Анджеліна Джолі з дітьми під час візиту в Україну. Фото: Львівська ОВА

Раніше Джолі відвідала хворих українських дітей-біженців у найстарішій лікарні Риму Bambino Gesu. Вона поспілкувалася з дітьми, які змушені були покинути свої домівки та країну, коли 24 лютого російська армія розпочала повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Американська оскароносна акторка є спеціальним посланником Агентства у справах біженців міжнародної організації ООН. Вона публічно підтримала Україну, коли напала РФ.

Читайте також: У Львові готують до відкриття ще два модульні містечка для переселенців

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок