Українські стрибунки у висоту взяли усі місця на подіумі етапу Діамантової ліги в Парижі

Українські стрибунки у висоту взяли усі місця на подіумі етапу Діамантової ліги в Парижі

Українські стрибунки у висоту взяли усі місця на подіумі етапу Діамантової ліги в Парижі
АР

Також на подіумі опинилася представниця Австралії.

Одразу чотири українські стрибунки у висоту змагалися на етапі Діамантової ліги в Парижі. Це уперше в історії України чотири атлетки виступали на найбільшому комерційному змаганні одночасно в одному виді програми.

На етап в Париж потрапили Ярослава Магучіх (лідерка сезону та переможниця двох попередніх етапів), Ірина Геращенко, Юлія Левченко та Катерина Табашник. Крім них, на змаганнях стрибали ще шість атлеток, серед яких виділяється Нікола Оліслагерс - віцечемпіонка Токіо-2020.

Усі чотири українки в Парижі змогли показати свої найкращі результати в сезоні!

Табашник розпочала з висоти 1.75 м, на висоті 1.80 м почали стрибати Геращенко та Левченко, а з висоти 1.88 м - Магучіх. І усі чотири українки брали свої висоти до 1.88 м включно з першої спроби.

Висоту 1.92 м також вдалося всім подолати (крім Магучіх, яка пропускала її) - для Табашник цей результат став найкращим у сезоні. Але і це було не все. Усі чотири українки взяли висоту 1.95 м! Левченко та Магучіх взяли її з першої спроби, Табашник - з другої, Геращенко - з третьої.

Читатйе також: Юлія Левченко показала найкращий результат з Олімпіади-2020 та уперше в сезоні фінішувала на подіумі стрибків у висоту

На висоті 1.98 м у секторі залишилися шість стрибунок - чотири українки, а також Оліслагерс та Вукович з Чорногорії.

Уже висота 1.98 м підкорилася тільки двом - Магучіх та Геращенко стрибнули з першої спроби. Усі інші не змогли її підкорити, тож Табашник залишилася шостою (за кількістю спроб), а Левченко розділила третє місце з Оліслагерс!

Переможниця визначилася на висоті 2.01 м - її взяла тільки Ярослава Магучіх! Цей результат також став найкращим у сезоні у світі!

Залишившись наодинці в секторі, Магучіх замовила висоту 2.05 м - це міг би бути рекорд турніру та її особистий рекорд на відкритому повітрі, але ця планка Ярославі не підкорилася.

  • Діамантова ліга. Париж: стрибки у висоту
  1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2.01 м (найкращий результат сезону в світі)
  2. Ірина Геращенко (Україна) - 1.98 м
  3. Юлія Левченко (Україна) - 1.95 м
  4. Нікола Оліслагерс (Австралія) - 1.95 м
  5. Марія Вуковіч (Чорногорія) - 1.95 м
  6. Катерина Табашник (Україна) - 1.95 м

Що означає цей результат

  • Ярослава Магучіх встановила новий найкращий результат сезону у світі - 2.01 м. Українка залишається єдиною стрибункою, хто в 2022 році стрибав на 2 метри та більше.
  • Ярослава Магучіх виграла три з трьох етапів Діамантової ліги у стрибках у висоту.
  • Усі чотири українки встановили найкращий результат сезону для себе: Магучіх - 2.01 м, Геращенко - 1.98 м, Левченко - 1.95 м, Табашник - 1.95 м.
Читайте також: 19-річна українська стрибунка Горєлова з особистим рекордом перемогла на турнірі в Італії
На початок