19-річна українська стрибунка Горєлова з особистим рекордом перемогла на турнірі в Італії

19-річна українська стрибунка Горєлова з особистим рекордом перемогла на турнірі в Італії

19-річна українська стрибунка Горєлова з особистим рекордом перемогла на турнірі в Італії
instagram.com/m.a.r.i.c.h.k.aaa

Покращила особистий рекорд на 9 см.

Українська стрибунка в довжину Марія Горєлова виконала два найкращі стрибки у кар'єрі на змаганнях в італійському Гроссето, завдяки чому здобула першу перемогу в дорослій кар'єрі на міжнародних змаганнях.

19-річна Горєлова змагалася у секторі з шістьма італійками та однією швейцаркою. Головною претенденткою на перемогу була 19-річна італійка Ларіса Япічіно, особистий рекорд якої 6.91 м (у цьому сезоні стрибала 6.52 м). Українська стрибунка за результатами (особистий рекорд - 6.50 м) була претенденткою на друге-третє місце.

Япічіно уже в першій спробі повторила найкращий результат особистий у сезоні - 6.52 м і захопила лідерство. Горєлова одразу ж стала другою, а третім стрибком встановила особистий рекорд - 6.54 м, перехопила лідерство.

А в останній спробі Марія Горєлова полетіла ще далі - стрибок на 6.59 м, друге покращення особистого рекорду за вечір! У підсумку, до попереднього найкращого досягнення 19-річна українка "додала" 9 сантимерів. У Япічіно відповіді на такий стрибок не знайшлося.

  • Стрибки у довжину: турнір в Гроссето
  1. Марія Горєлова (Україна) - 6.59 м
  2. Ларіса Япічіно (Італія) - 6.52 м
  3. Лаура Страті (Італія) - 6.21 м
Читайте також: Українка Рижикова здобула перше "срібло" сезону Діамантової ліги у бігу на 400 м/б на етапі в Осло

Що означає ця перемога українки

  • Марія Горєлова здобула першу особисту перемогу на дорослих міжнародних змаганнях у кар'єрі. У цьому сезоні це був її четвертий старт у секторі для стрибків у довжину.
  • Горєлова встановила свій особистий рекорд - 6.59 м.
  • Якщо не враховувати результати Марини Бех-Романчук, то 6.59 м Горєлової - найкращий результат українських стрибунок у довжину з 2016 року.

Хто така Марія Горєлова

  • 19-річна українська стрибунка у довжину, тренується разом з Мариною Бех-Романчук.
  • У 2021 році з особистим рекордом виграла "бронзу" юніорського чемпіонату світу.
  • До 2021 року представляла на українських змаганнях Херсонську область, з 2022 - Хмельницьку.
Категорії
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо