Довкола садиби Маліна ХІХ сторіччя знову звели будівельний паркан

Довкола садиби Маліна ХІХ сторіччя знову звели будівельний паркан

Довкола садиби Маліна ХІХ сторіччя знову звели будівельний паркан
Фото: Дмитро Перов

Будинок на вул. Тургенєвській, 22, на думку юриста Мапи реновації Дмитра Перова, перебуває під загрозою знищення. Про він написав у своєму Facebook.

Проти забудовника житлового комплексу Turgenev, який веде роботи навколо будинку, відкрито два кримінальні провадження. Також раніше Департамент міського благоустрою КМДА вже демонтував будівельний паркан навколо садиби як такий, що встановлений незаконно.

Це друга будівля зі 119 об'єктів "охоронного списку" мера Віталія Кличка, яку намагаються розібрати з початку російсько-української війни. Рішенням Київради на ці споруди накладений мораторій на реконструкцію.

Дмитро Перов зауважив, що минулого місяця кияни зібрали більше 300 підписів за надання будинку повноцінного охоронного статусу пам’ятки.

Раніше ми писали про скандал навколо садиби Маліна — читати тут

Читайте більше про архітектуру й історичні пам'ятки

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок