Університету на Рівненщині подарували Starlink

Університету на Рівненщині подарували Starlink

Університету на Рівненщині подарували Starlink
Фото: Суспільне Рівне

Національний університет "Острозька академія" отримав комплект супутникового інтернету Starlink від Ілона Маска. Обладнання забезпечить якісний освітньо-науковий процес, розповів Суспільному інженер інформаційно-технічного центру навчального закладу Сергій Кулеша.

Starlink дозволить використовувати інтернет в роботі навіть за відсутності інших видів зв’язку, що дасть змогу не переривати онлайн навчання, каже Сергій Кулеша.

"Для нас він цінний чим, ми його можемо використовувати, як резервний канал зв'язку у випадку, якщо будуть якісь проблеми в нашого провайдера або будуть проблеми загалом в регіоні чи по Україні. Якщо ми підключимо до своєї мережі, ми отримаємо доступ в інтернеті не лише в тому місті, де ми його підключили, будуть під'єднані до мережі й два навчальні корпуси, які досить далеко один від одного", — пояснює інженер інформаційно-технічного центру університету.

Сергій Кулеша зауважив, щоб без доступу до інтернету ускладниться робота адміністративного корпусу, господарської частини і двох навчальних корпусів.

Читайте також

  • Компанія Starlink Ukraine отримала ліцензію оператора
  • Цифрова блокада Росії та Starlink в Україні — інтерв’ю з міністром Федоровим

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок