Перейти до основного змісту
Перші тіла воїнів, які загинули на "Азовсталі", прибули до Києва

Перші тіла воїнів, які загинули на "Азовсталі", прибули до Києва

Доповнено
Перші тіла воїнів, які загинули на "Азовсталі", прибули до Києва
. Фото: АР

Російська сторона передала Україні перші тіла українських військових, які загинули на заводі "Азовсталь" у Маріуполі. Це сталося у рамках обміну тілами 4 червня.

Патронатна служба Азову повідомляє, що до столиці 7 червня вже прибули 162 тіла загиблих військових. Це бійці полку "Азов", 36-ї бригади морської піхоти, СБУ, Державної прикордонної служби, Національної поліції та інші.

"Через неналежні умови, в яких вони перебували понад 2 місяці, візуальне розпізнання у більшості випадків неможливе. Загиблих будемо ідентифікувати за експертизою ДНК", — сказано в повідомленні.

Зазначається, що буде докладено максимум зусиль для того, щоб усі загиблі Маріупольського гарнізону були поховані на Пантеоні героїв України (за умови бажання рідних).

Полк "Азов" був одним із підрозділів, який майже три місяці боронив завод у Маріуполі.

Екскомандир "Азова" Максим Жорін підтвердив, що останки, витягнуті з "Азовсталі", були серед тих, які обміняла Україна та РФ у форматі 160 на 160. Обмін відбувся 4 червня на передовій у Запорізькій області.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • 6 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що після боїв за Маріуполь у російському полоні опинились понад 2,5 тисячі українських бійців із заводу "Азовсталь".
  • 4 червня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що українські розвідники підтримують зв’язок із полоненими бійцями полку "Азов".
  • Перший обмін полоненими відбувся 24 березня: тоді було звільнено з полону українських моряків з рятувального катера, яких направили на острів Зміїний.
  • 1 квітня у Запорізькій області відбувся обмін полоненими між Україною та Росією. Росіяни передали 86 українських військових.
  • 9 квітня в межах третього обміну вдалося повернути в Україну 26 громадян, з них 12 військових та 14 цивільних.
  • 14 квітня відбувся четвертий обмін військовополоненими: тоді звільнили п'ятеро офіцерів, 17 військовослужбовців рядового складу та вісім цивільних.
  • А 21 квітня Україна та РФ провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути додому 19 українських громадян, в тому числі десятьох військових.
  • 28 квітня Верещук повідомила, що 45 військовополонених повертаються додому.
  • 30 квітня Україна і Росія провели обмін полоненими, внаслідок чого додому повернулись 14 українців: 7 військових та 7 цивільних. Одна з військових жінок на п'ятому місяці вагітності.
  • Україна і Росія 6 травня провели черговий обмін полоненими. Додому повернувся 41 українець — 28 військових і 13 цивільних. Серед них 11 жінок.

Читайте також

Зеленський розповів, скільки бійців з "Азовсталі" опинились у російському полоні та хто займається їх визволенням

"Умови задовільні, але їжа та вода потребують покращення" — дружина полоненого командира "Азову"

Обличчя "Азовсталі". Історії захисників Маріуполя

"Ми розуміли, що можемо навіть не долетіти" — боєць "Азову" про те, як проривались у Маріуполь

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня

Вибір редакції

На початок