Між Україною та Росією відбувся обмін тілами загиблих військових

Між Україною та Росією відбувся обмін тілами загиблих військових

Між Україною та Росією відбувся обмін тілами загиблих військових
.

У Запорізькій області 2 червня на лінії фронту між Україною та Росією відбувся обмін тілами загиблих військових за формулою "160 на 160".

"В результаті переговорів за участі Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, було досягнуто домовленість про обмін тілами за формулою "160 на 160", — повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції.

Операція проводилась Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Головним управлінням розвідки, Міністерством оборони, Службою безпеки України, Генеральним штабом ЗСУ та іншими силовими структурами України.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • Перший обмін полоненими відбувся 24 березня: тоді було звільнено з полону українських моряків з рятувального катера, яких направили на острів Зміїний.
  • 1 квітня у Запорізькій області відбувся обмін полоненими між Україною та Росією. Росіяни передали 86 українських військових.
  • 9 квітня в межах третього обміну вдалося повернути в Україну 26 громадян, з них 12 військових та 14 цивільних.
  • 14 квітня відбувся четвертий обмін військовополоненими: тоді звільнили п'ятеро офіцерів, 17 військовослужбовців рядового складу та вісім цивільних.
  • А 21 квітня Україна та РФ провели обмін полоненими, під час якого вдалося повернути додому 19 українських громадян, в тому числі десятьох військових.
  • 28 квітня Верещук повідомила, що 45 військовополонених повертаються додому.
  • 30 квітня Україна і Росія провели обмін полоненими, внаслідок чого додому повернулись 14 українців: 7 військових та 7 цивільних. Одна з військових жінок на п'ятому місяці вагітності.
  • Україна і Росія 6 травня провели черговий обмін полоненими. Додому повернувся 41 українець — 28 військових і 13 цивільних. Серед них 11 жінок.

Читайте також

"Україна вистояла": політолог про 100 днів повномасштабної війни з Росією

Сто днів. Ключові події повномасштабної війни Росії проти України

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок