Театр імені Марка Кропивницького відновлює показ вистав. Які спектаклі готують

Театр імені Марка Кропивницького відновлює показ вистав. Які спектаклі готують

Театр імені Марка Кропивницького відновлює показ вистав. Які спектаклі готують
Фото: Суспільне Кропивницький

Обласний музично-драматичний театрі імені Кропивницького після тримісячної перерви відновлює показ вистав. З якого спектаклю почнуть і як працюватимуть під час повітряної тривоги, читайте в матеріалі Суспільного.

Що робили працівники театру у період простою

Актор Валерій Ланецький під час перерви у роботі допомагав Збройним силам України та переселенцям. Розповів, цим займалися усі актори. "Усі допомагали хто чим міг. Хтось розвозив людей, хтось одяг приносив. Деякі члени нашого колективу зараз на передовій".

Три місяці отримував частину зарплати. "У нас за колективним договором є пункт, який передбачає простій. Тому якісь гроші нам виплачували".

Нині готується до вистави "Сватання на Гончарівці", яка відбудеться у неділю 29 травня. Гратиме роль Стецька.

Чи будуть дійсні квитки, що купувалися до 24 лютого

Квитки на вистави, які не відбулись через російське вторгнення, дійсні. Зробити перереєстрацію квитка можна у будь-який день окрім понеділка у касі театру. Також можна подзвонити за номерами, які вказані на офіційному сайті.

Не працювали, тому що це було небезпечно, сказав адміністратор Юрій Семенов. "Ви ж знаєте, що відбувалося в інших містах. Відновлюємо свою роботу і показ вистав з 28 травня".

З якої вистави почнуть

У суботу 28 травня покажуть виставу "Моїй мамі 100 років". Квитки на всі 80 місць продали. У цій виставі – історія про чотири покоління однієї родини. Головній героїні за п’єсою 100 років. Вона пережила Першу та Другу світові війни.

Мистецтво не може бути поза подіями в країні, вважає актриса Тамара Лаптєва. "Ми актори. Ми можемо приховати те, що у нас робиться всередині. А от глядача ми повинні підтримати. Ми зараз граємо, де небагато драми. В основному комедії. Тому що у людей зараз стільки трагедій, болі, страждання, що ще й дивитися на це – у них серця не витримають".

Гратимуть, щоб люди бодай на дві години відволіклися від війни, сказала акторка. "Воно не забудеться. Але трішечки віддалиться".

Як працюватимуть у випадку повітряної тривоги

Якщо повітряна тривога розпочнеться під час вистави, актори та глядачі йтимуть в сховище, сказав адміністратор театру Юрій Семенов. Поруч таких два. "Найближче – там де центр відпочинку "Вельвет". Воно на 500 місць".

Каже, продають усі місця у залі, окрім третього та четвертого поверхів. "Взагалі у нас 412 місць, але без цих двох поверхів – 330".

Якщо тривога триватиме більше години, виставу не продовжуватимуть, показ перенесуть на інший день. За місяць планують показати 11 вистав.

Читайте також

  • Приїхала провідати, потрапила на власне весілля. У Кропивницькому одружилась пара львів'ян
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок