Приїхала провідати, потрапила на власне весілля. У Кропивницькому одружилась пара львів'ян

Приїхала провідати, потрапила на власне весілля. У Кропивницькому одружилась пара львів'ян

Приїхала провідати, потрапила на власне весілля. У Кропивницькому одружилась пара львів'ян
Суспільне Кропивницький

Одружились у Кропивницькому, бо у Львів не відпустив лікар: військовий зі Львова, який лікується в кропивницькій лікарні після контузії, одружився з львів’янкою. Знайомі вони шість років. Наречена про весілля дізналась сьогодні, а працівники відділу укладання шлюбів не знали взагалі.

Нареченау вишиванці з букетом білих троянд, у волоссі – квітка маку, в очах – сльози. Наречений – у військовій формі. Так Ольга Андрущишин та Роман Чорній приїхали у відділ реєстрації шлюбів. За словами дівчини, плакала від щастя.

"Я сподівалась, що він приїде на лікування додому у Львів і ми тоді й одружимось. Але його звідси не відпустили, тому я приїхала, щоб не тягнути ще шість років. В серці ми вже давно пара, а тепер будемо законні чоловік і дружина".

Військовий зі Львова, який лікується в кропивницькій лікарні, одружився з львів’янкою
Суспільне Кропивницький

Роман Чорній у травні під час бою в Миколаївській області отримав подвійну контузію. Другий тиждень лікується в Кропивницькому.

"Я воюю ще з 2014 року. Отримав поранення, потім працював. Шість років тому познайомились з Ольгою. Під час російського вторгнення я знову мобілізувався 26 лютого".

Познайомились львів'яни в інтернеті. "Я залишилась сама з дітьми. Хоча не дуже вірила та зайшла в чат і Роман мені написав. Переписувались два тижні і відчула, що це справді моя людина. Він дуже добрий, мої діти його люблять, а він їх".

Організувати весілля у Кропивницькому допомогла голова громадської організації "Разом ми – сила" Тетяна Сила.

"Зателефонував Роман, сказав, що хоче одружитися і зробити сюрприз своїй нареченій. Дівчата взяли рушники, ікони, хліб, так як батьків та рідних у наших молодят тут немає. Сьогодні о 6:00 ми зустріли Ольгу з поїзда, привезли до себе додому, нагодували. Нічого не сказавши, пішли в перукарню, кожен крок – це був сюрприз".

Військовий зі Львова, який лікується в кропивницькій лікарні, одружився з львів’янкою
Тетяна Сила (крайня з права) та колеги по організації. Суспільне Кропивницький

За графіком роботи відділу реєстрації шлюбів останній четвер місяця – санітарний день. "Ми не приймаємо людей, – розповіла працівниця відділу Світлана Вуйченко. – Але є винятки. Оскільки наречений бере участь у бойових діях, ми приймаємо заяву та відразу одружуємо молодих".

Ольга Андрущишин завтра повернеться у Львів, Роман Чорній після одужання поїде на фронт. Весільну подорож планують після перемоги України.

Що відомо

На період військового стану в країні діє постанова спрощеної реєстрації шлюбів: не треба чекати 30 днів, одружитись можна у день подачі документів, розповів Суспільному заступник начальника Південно-східного міжрегіонального управління юстиції Андрій Грималюк.

Таку заяву може подати військовослужбовець, працівник правоохоронних органів, державної кримінально-виконавчої служби, закладу охорони здоров’я, органів цивільного захисту населення, інших військових формувань безпосередньо до свого керівника або командира.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок