Укрпошта впроваджує адресне надання послуг

Укрпошта впроваджує адресне надання послуг

Укрпошта впроваджує адресне надання послуг

Укрпошта оголосила про впровадження на час карантину нового сервісу із надання основних послуг компанії онлайн або за адресою проживання через листоношу.

Про це йдеться в розміщеному на сайті компанії повідомленні.

Згідно з ним, відтепер можна скористатися наступними послугами національного поштового оператора, не виходячи з домівки:

1. Отримати пенсію та соціальні виплати.

2. Сплатити за комунальні послуги.

3. Замовити ліки.

4. Оформити онлайн-передплату.

5. Отримати поштовий переказ "З картки додому".

6. Замовити продукти та інші товари широкого вжитку.

7. Купити товари з інтернет-магазинів.

Щоб замовити відповідну послугу додому, треба лише знати листоношу, який обслуговує будинок. Для цього слід заповнити коротку онлайн-форму або зателефонувати до контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9. Крім того, користувачі інтернету можуть скористатися основними послугами через смартфон або комп'ютер на сайті компанії чи в мобільному додатку.

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський висловив сподівання, що нова ініціатива змотивує українців залишатися вдома.

Що відомо

  • 25 березня уряд вирішив ввести режим надзвичайної ситуації по всій території України та продовжив карантин до 24 квітня.
  • Кабінет міністрів України затвердив новий список додаткових обмежень у країні під час карантину через коронавірус. Водночас, якщо буде зафіксована динаміка зниження захворюваності, то в кінці квітня почнеться поступове послаблення карантину.
  • Українці розповіли про ставлення до дій влади в умовах загрози коронавірусу і те, як змінилися їхні доходи під час карантину.
  • Станом на 10:00 3 квітня в Україні зафіксовано 942 випадки захворювання на коронавірус.
  • За порушення карантинних обмежень суди оштрафували громадян України загалом на 272 тисячі гривень

На початок