Не вистачило марок: у Тернополі викликали поліцію на поштове відділення

Не вистачило марок: у Тернополі викликали поліцію на поштове відділення

Не вистачило марок: у Тернополі викликали поліцію на поштове відділення
Суспільне Тернопіль

На центральному відділенні "Укрпошти" в Тернополі за кілька годин закінчилися комплекти нових марок "Русскій воєнний корабль…всьо!". Люди, які стояли в черзі за марками, розповіли Суспільному, що складали список бажаючих придбати їх. Коли придбати марки не вдалося, вони викликали поліцію.

За словами директорки Тернопільської дирекції "Укрпошти" Любові Гринчишин, на центральне відділення передали 4 500 листів із марками, які розподілили між відділеннями області.

"Тому їх швидко продали. Люди в черзі стояли з 7 години ранку. Записали 500 людей, 180 людей взяли марки. Тоді вийшла працівниця пошти і сказала, що видадуть 400 або 500 блоків точно. Видали тільки 180 і сказали всім, що марки закінчилися."

Не вистачило марок: у Тернополі викликали поліцію на поштове відділення
Люди, які не змогли придбати марки, викликали поліцію. Суспільне Тернопіль

Переселенка з Києва Зінаїда Артеменко показала список, який склали люди, що стояли в черзі. У списку жінки – 199 людей.

"Купити марки не вдалося. Сказали, що нема, вже закінчилися. Одразу після 14 години вийшла спеціалістка з пошти і сказала: "Я подивилася ваш список, усім вистачить". І все, ми заспокоїлися. Сказали вишикуватися в чергу, ми стали й чекали."

23 травня близько 18-ї години до покупців вийшла директорка Тернопільської дирекції "Укрпошти" Любов Гринчишин.

"Ми продавали не блоками, тому що в нас облік йде марками. Було встановлено обмеження – в одні руки ми продавали не більше, ніж один листок F і не більше, ніж один листок V. Найбільшу кількість марок було продано на відділенні, де здійснювалося урочисте спецпогашення і, як виняток, марками торгували там цілий день. На цьому відділенні було продано 1000 аркушів марки F і 1000 аркушів V/ На інші відділення ми давали їх в залежності від величини. Центральне відділення отримало на реалізацію 200 аркушів F і 200 V. Марки за вчорашній день були реалізовані. Є декілька відділень в районних центрах, які допродували ще сьогодні свої залишки", – розповіла жінка.

Не вистачило марок: у Тернополі викликали поліцію на поштове відділення
Черга за марками у відділенні "Укрпошти" в Тернополі. Суспільне Тернопіль

"Як, якщо 180-й навіть не купив? Дивіться, ми вже скільки часу тут стоїмо, жінка просто постійно відходить від теми: запитали, скільки прийшло, скільки продали, вона просто пояснює, як продавали. Люди хочуть побачити всю документацію, накладну. Будь ласка, винесіть!", – сказав покупець Олександр Пасіка.

Накладну людям працівники пошти не показали, тоді одна з жінок, яка стояла в черзі, викликала поліцію.

"Ми хочемо справедливості, ми хочемо знати, скільки марок було і скільки марок продано", – каже покупчиня Інна Тофаль.

Тернопільський поліцейський, який прибув на місце події повідомив, що звернення громадян зафіксують:

"Проводитиметься додаткова перевірка. І заявника буде проінформовано, згідно Закону України "Про звернення громадян".

За словами Любові Гринчишин, від сьогодні стартує продаж марок через Інтернет, а 27 травня продаж у відділеннях відновлять.

"Ми заспокоювали зранку, ми зараз заспокоюємо й далі. За нашими підрахунками марок достатньо цього разу, їх повинно вистачити всім бажаючим. Це є тільки перше надходження. Це марки, які встигли надрукувати. Залишилася велика кількість бажаючих, які хотіли придбати. Для них є можливість, починаючи з сьогоднішнього дня. О 10:55 стартували 5 інтернет-майданчиків, де можна придбати. Зараз я вже чую відгуки від знайомих, що вдалося людям купити марочку. Ми очікуємо наступну партію марок 27 травня і буде ще третій етап, тому що в нас домовлено з друкарнями, що такими партіями друкують".

Що відомо

  • Поштову марку "Русскій воєєний корабль – всьо!" погасили в Тернополі вчора, 23 травня.
  • Це продовження серії про російський крейсер "Москва", який потопили Збройні сили України..
  • Тираж нових марок – 5 мільйонів примірників.

Читайте також

  • У Тернополі погасили марку "Русскій воєнний корабль, іді …"

Читайте нас у Telegram - екстрені новини

Підписуйтеся на Суспільне Тернопіль у Viber

Приєднуйтеся до нас в Instagram

На початок