Британська розвідка заявила про крах вторгнення Росії в Україну

Британська розвідка заявила про крах вторгнення Росії в Україну

Британська розвідка заявила про крах вторгнення Росії в Україну
Херсон, фото: Суспільне

Розвідка Великої Британії заявляє про крах вторгнення Росії в Україну, зважаючи на те, що відбувається в нині окупованому Херсоні.

Про це повідомило Міністерство оборони Великої Британії.

У розвідці нагадали, що нав’язана Росією військово-цивільна адміністрація в Херсоні оголосила, що проситиме Росію включити Херсонську область до складу Російської Федерації.

У Британії припускають, що головна частина початкового плану Росії, ймовірно, полягала у використанні псевдореферендумів для передачі більшості регіонів України під довгострокову проросійську владу.

"Той факт, що Росії вдалося лише нав’язати проросійське місцеве керівництво в Херсоні, підкреслює крах вторгнення Росії у досягненні прогресу своїх політичних цілей в Україні", — йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

У британській розвідці наголосили, якщо Росії й вдасться провести "референдум" у Херсоні, то "майже напевно зманіпулює результатами" для демонстрації того, що більшість хоче відокремлення від України.

"Жителі Херсонського регіону швидше за все продовжать демонструвати їх опозицію російській окупації", — йдеться повідомленні.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • 13 травня британська розвідка повідомила, що Росія докладає значних зусиль на околицях Ізюма та Сєвєродонецька, намагаючись прорватися до Слов’янська та Краматорська.
  • Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що через Зміїний острів росіяни можуть спробувати висадити десант, який відправиться на територію окупованого Придністровського регіону Молдови.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 80. Текстовий онлайн

Ми різні – відмінності російських та українських соцмереж

"Коли Україна переможе, Росія буде ослаблена" — інтерв’ю з заступницею помічника держсекретаря США

"Ще з 2014 року ясно, що Росія розуміє тільки грубу силу" — інтерв’ю з головою представництва ЄС в Україні

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок