"Всупереч війні". У Кропивницькому влаштували рок-фестиваль та зібрали гроші для армії

"Всупереч війні". У Кропивницькому влаштували рок-фестиваль та зібрали гроші для армії

"Всупереч війні". У Кропивницькому влаштували рок-фестиваль та зібрали гроші для армії
Фото Валентини Животовської

У Кропивницькому в обласній бібліотеці імені Чижевського відбувся благодійний рок-фестиваль "Всупереч війні". На ньому збирали гроші на потреби Збройних сил України.

Концерт тривав шість годин. Для кропивничан виступали місцеві гурти "Inside the sound", "Cardio", "Stormbringer", "Efir", "Aleks Fish band", "Three legends" та "Tea in Sahara". Вхід був вільний, але кожен охочий міг залишити будь-яку суму грошей на потреби армії.

Ініціатор створення рок-фесту – кропивничанин Юхим Мармер. Ідею запропонувала колега з роботи, яка напередодні зустріла свого знайомого любителя рок-музики. "Він сказав, от ви б знову створили що-небудь. Нині – час для року. Війна – це час для рок-музики".

Для проведення фестивалю обрали підвальне приміщення бібліотеки імені Чижевського. "Ми спирались на те, що будуть повітряні тривоги і треба буде ховатися. І тут прийшла ідея тим, хто ходив багато років тому в кіноклуб у цю бібліотеку, що він розміщений у підвалі. Бігти звідти не треба буде", – сказав Юхим Мармер.

Директорка бібліотеки Валентина Животовська розповіла, що погодились надати приміщення, адже хочуть допомогти українській армії.

Зібрані гроші віддали голові громадської організації "Патріот Кіровоградщини" Вадиму Нікітіну. "Гроші я ще не підраховував. Скринька у мене. Як підрахую, то закуплю щось необхідне. Я не думаю, що там буде велика сума. Ми передаємо машину збройним силами, тож за ці гроші докупимо воду, тому що з нею проблема, цигарки та каву. Такий привіт від учасників рок-фестивалю".

Читайте також

  • В Олександрії відкрили виставку "Фактор свободи"
  • "Він диктував вірші телефоном з фронту". Що дає матері загиблого бійця з Кіровоградщини сил жити далі
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок