Анджеліна Джолі розповіла про свій нещодавній візит до Львова

Анджеліна Джолі розповіла про свій нещодавній візит до Львова

Анджеліна Джолі розповіла про свій нещодавній візит до Львова
Фото: Максим Козицький

Відома голлівудська акторка та посолка доброї волі ООН Анджеліна Джолі розповіла у своєму Instagram про нещодавній візит до Львова. Джолі опублікувала кілька фото та поділилася враженнями.

"Коли я була у Львові кілька днів тому, мені показали "особливий камінь", знайдений маленькою дівчинкою. Дівчинка, яка знайшла його, не усвідомлювала, що камінь, з яким вона гралася, насправді був уламком від бомби", – написала вона.

Анджеліна Джолі розповіла про свій нещодавній візит до Львова
Анджеліна Джолі відвідала дітей, які постраждали внаслідок ракетного удару по Краматорську. Фото: Daily Mail

Також Джолі розповіла про дітей, які постраждали внаслідок ракетного удару по вокзалу в Краматорську: "У багатьох постраждалих від вибуху на вокзалі в Краматорську дітей, з якими я зустрілася, нещодавно видаляли уламки – важкий і болісний процес. Фрагменти, близькі до життєво важливих органів, були занадто небезпечними для видалення, і вони залишилися всередині деяких дитячих тіл".

"Немає сенсу від такої шкоди дітям, яка виходить за межі фізичного ураження до емоційних і психічних проявів травми".

Загалом в Україні акторка спочатку зустрілась з евакуйованими з Покровська Донецької області, а потім відвідала навчально-реабілітаційний центр "Гармонія" в Бориславі та поговорила з волонтерами.

"В одному з медзакладів вона прийшла до дітей, які постраждали від ракетного удару російських військових по вокзалу в Краматорську. Її розчулили їхні розповіді", – повідомив керівник Львівської обласної адміністрації Максим Козицький.

"Я пишаюся тим, що бачу стійкість, мужність і гідність українського народу. Жахливо бачити, який вплив війна має на ціле покоління українських дітей", — наводять слова Анджеліни Джолі в Daily Mail.

Анджеліна Джолі розповіла про свій нещодавній візит до Львова
Відвідини України – це приватна подорож акторки. Фото: Навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів "Гармонія"

Анджеліна Джолі розповіла про свій нещодавній візит до Львова
Анджеліна Джолі розповіла про свій нещодавній візит до Львова. Фото: Навчально-реабілітаційний центр І-ІІІ ступенів "Гармонія"

Джерело цього видання розповіло, що попри широке висвітлення візиту в пресі, це була приватна подорож акторки, а її оточення підписало документи, які забороняють їм розкривати будь-які подробиці.

У пресслужбі акторки заявили, що "Анджеліна Джолі відвідує Україну, щоб зустрітися з дітьми, які постраждали від конфлікту, та місцевими організаціями, які працюють над їхнім захистом. Її візит – це приватна гуманітарна місія, орієнтована на потреби дітей. Мета візиту – засвідчити вплив конфлікту на людину та підтримати цивільне населення".

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура