Мультитест для випускників шкіл триватиме 120 хвилин — Шкарлет

Мультитест для випускників шкіл триватиме 120 хвилин — Шкарлет

Мультитест для випускників шкіл триватиме 120 хвилин — Шкарлет
Суспільне Полтава

Міносвіти збільшило для випускників шкіл тривалість національного мультипредметного тесту до 120 хвилин. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у Telegram.

​За словами міністра, після того, як наприкінці квітня оприлюднили демонстраційний варіант тесту, педагоги та батьки вступників відзначили, що часу для виконання завдань виділили замало. На виконання трьох блоків завдань спочтаку відвели 90 хвилин.

Український центр оцінювання якості освіти проаналізував перебіг демонстраційного тесту в онлайн-середовищі та відведений час на завдання. Комісія підтвердила, що певна частка учасників не встигає виконувати останні завдання тесту.

“Застороги педагогів, абітурієнтів і їхніх батьків, а також реальні статистичні дані проходження тестування переконали нас, що тривалість тесту необхідно продовжити до 120 хвилин. Я впевнений, що цей крок допоможе кожному вступити до омріяного закладу вищої освіти, показавши свій найвищий результат під час НМТ”, — написав Шкарлет.

Що відомо

Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 69. Текстовий онлайн

Продовольча безпека світу і війна: чи реально відновити експорт зерна з України

Ленд-ліз: як США допомагатимуть Україні перемогти у війні

Чому НАТО не закриває небо та як Україна протистоїть російській авіації та ракетам

Зруйнована "Мрія". Чи вигідно Україні відбудовувати знищений літак

Атаки Росії та перелаштування ринку. Які причини дефіциту пального і що далі

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок