Понад 5,5 млн людей виїхали з України з початку війни — ООН

Понад 5,5 млн людей виїхали з України з початку війни — ООН

Понад 5,5 млн людей виїхали з України з початку війни — ООН
Суспільне

З України з початку широкомасштабного вторгнення Росії виїхали понад 5,56 мільйона людей. Такі дані станом на 1 травня наводить Агентство ООН у справах біженців.

Більшість українських біженців виїхали до Польщі (понад три мільйони). Далі йде Румунія (майже 826 тисяч), Росія (понад 681 тисяча), Угорщина (530 тисяч), Молдова (понад 447 тисяч) і Словаччина (379 тисяч).

Крім того, з 28 лютого до України, за даними Агентства ООН у справах біженців, повернулися понад 1,3 мільйона людей.

ООН раніше спрогнозувало, що з України через війну виїдуть 8,3 мільйона людей.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • У Відні до 1 червня продовжили безкоштовний проїзд громадським транспортом для українських біженців. Також українці, які прибули до Відня, рятуючись від війни, можуть до 1 червня безкоштовно паркувати свої автомобілі.
  • Через відсутність можливості розмістити українських біженців у Парижі їх розселятимуть в інших регіонах Франції. Про це в етері загальнонаціонального телемарафону розповів консул України у Франції Сергій Єсаулов.
  • Парламент Німеччини має розглянути схвалений 27 квітня федеральним урядом законопроєкт про посилення соціальних гарантій для шукачів притулку з України. Йдеться зокрема про збільшення грошової допомоги й полегшення працевлаштування.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 68. Текстовий онлайн

Українка влаштувала протест біля МВС Британії, бо там 38 днів не видавали візу її мамі. Допомогло

Від війни на Захід. У які країни виїжджають українці, куди там звертатися та який статус отримувати

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок