ООН прогнозує, що з України через війну виїдуть 8,3 мільйонів людей

ООН прогнозує, що з України через війну виїдуть 8,3 мільйонів людей

ООН прогнозує, що з України через війну виїдуть 8,3 мільйонів людей
. Фото ілюстративне. Джерело: depo.ua

ООН прогнозує, що з України через війну виїдуть 8,3 мільйонів людей. За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ), станом на понеділок, 25 квітня, Україну вже залишили близько 5,2 мільйона біженців. Про це повідомляє CNN.

УВКБ ООН і партнерські організації потребує 1,85 мільярда доларів на підтримку українських біженців у сусідніх країнах. Про це у вівторок, 26 квітня, повідомила у вівторок речниця УВКБ ООН Шабіа Манту, виступаючи в Женеві під час запуску оновленого регіонального плану реагування на біженців.

За словами Манту, план “покликаний забезпечити своєчасну та рятівну гуманітарну допомогу біженцям, які залишають Україну, та громадянам третіх країн. План також зосереджений на “рішеннях через сприяння соціальним та економічним можливостям”, додала Манту.

За даними останньої доповіді Міжнародної організації з міграції, окрім тих, хто залишає країну, в Україні також нараховується понад 7,7 мільйона внутрішньо переміщених осіб. Таким чином загальна кількість тих, хто змушений покинути свої домівки, становить 12,9 мільйона людей. За словами Манту, також майже 13 мільйонів людей застрягли в постраждалих районах або не змогли виїхати через ризики для безпеки.

Війна. Усі новини

Що відомо

  • У США у понеділок, 25 квітня, запустили веб-сайт, на якому американці можуть подавати заявки на спонсорство українців, які хочуть знайти тимчасовий прихисток у Сполучених Штатах.
  • Понад 2,9 мільйона українських біженців виїхали до Польщі з початку вторгнення Росії в Україну. Водночас за останні тижні кількість людей, які перетинають кордон з Польщею, значно скоротилася.

Читайте також

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Вторгнення Росії в Україну, день 62. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок