Жителі Бобринця на в'їзді у місто роздають переселенцям продукти, воду, дитячі іграшки та підгузки. За день допомагають 30 сім'ям, розповіла місцева вчителька Ольга Сагул.
Коли побачили, що в людей, які рятуються від війни, немає навіть води – вирішили допомогти їм. Чергують місцеві жителі щодня по 10 годин, сказала вчителька бобринецького ліцею Ярослава Ворона. "Їхали величезні потоки машин, у яких люди без можливості поїсти чи попити. Ми намагаємося дати все, що можемо".
Речі та харчі для переселенців, які проїжджають повз Бобринець, збирають жителі громади. З місцевого бюджету грошей не виділяють, сказав міський голова Леонід Кравченко. "Кожна установа, без усяких вказівок, збирає гроші. Наприклад, колектив міської ради минулого місяця зібрав майже 50 тисяч гривень з власної зарплати. У цьому так само. Дуже важко дивитися, коли люди зі сльозами на очах беруть у тебе цю допомогу. Сьогодні ми дійсно єдині".

Переселенці емоційно дякують місцевим, розповіла Ольга Сагул. "Обнімають, плачуть. Їхали люди з Херсонської області, Чорнобаївки, Снігурівки, Баштанки".

Одні з тих, кому надавали допомогу, дві родини переселенців, що їхали в одній машині. Семеро людей. Вони виїхали з оточеного російськими військами села Єлизаветівка Миколаївської області. "Мій син та син моєї сусідки воюють на Донбасі. Наше село до сих пір в оточенні, і люди там. Ми виїхали, коли дали коридор. У нас у селі взагалі нічого не було: ні води, ні світла. Росіяни не давали нам нічого завозити. Бобринчани нам дуже допомогли. Ми вдячні, що є така підтримка", – розповіла Катерина. Прізвища своє не назвала у цілях безпеки.

Катерина з сім’єю і сусідами житимуть в родичів в іншому місті Миколаївської області. Каже, до перемоги України. Потім повернуться в рідне село.
Читайте також
- У Кропивницькому готують до відкриття другий гуманітарний центр допомоги переселенцям
- "Армія спасіння" у Кропивницькому видає переселенцям харчі. Чергу займають з шостої ранку.
- Консультують переселенців, влаштовують майстеркласи. Туристично-інформаційний центр Кропивницького змінив свою роботу.
- На Кіровоградщині видають пакунки малюка породіллям-переселенкам.
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб