Організатори Євробачення-2022 показали сцену в Турині

Організатори Євробачення-2022 показали сцену в Турині

Організатори Євробачення-2022 показали сцену в Турині
Фото: Francesca Montinaro

Італійський телеканал RAI, який займається організацією Євробачення, показав макет сцени, на якій виступатимуть представники 41 країни-учасниці конкурсу. Фотографії були опубліковані на офіційному сайті конкурсу.

Організатори Євробачення 2022 показали сцену в Турині
Вигляд сцени Євробачення-2022 у Турині. Фото: Francesca Montinaro

Дизайном сцени займалась мультимедійна художниця і сценографиня Франческа Монтінаро, яка створювала сцени для італійського фестивалю Сан-Ремо у 2013 та 2019 роках. На створення концепції дизайнера частково надихнув італійський характер:

"Кінетичне сонце, джерело дивовижних рухів і трюків світла, керує сценою і представляє наше італійське ставлення: завжди в русі, бунтарське, креативне, гостинне, пристрасне, інтуїтивне. Ми ті, у кого сонце всередині, і це наш спосіб бути в цьому світі".

Організатори Євробачення 2022 показали сцену в Турині
Перший скетч сцени для Євробачення. Фото: Francesca Montinaro

Починаючи роботу над дизайном сцени, Франческа врахувала інклюзивний характер пісенного конкурсу Євробачення та гостинну гостинність італійського народу: "Каскад води, що обрамляє сцену, алегорично уособлює море, яке нас оточує, символ нашої складної культури. Сцена — це наш півострів: країна, де зустрічають кожного учасника, незалежно від того, звідки він приїжджає".

Організатори Євробачення 2022 показали сцену в Турині
Вид на сцену з глядацької зали. Фото: Francesca Montinarо

Художниця також поділилась ідеями щодо дизайну інших конкурсних локацій: "Митці та їхні команди будуть розміщені в пишному італійському саду, де рослинність змішується з променями світла, підвішеним між реальністю та ілюзією, переносячи їх у грайливий та архітектурний вимір".

Уже наприкінці цього тижня на цій сцені розпочнуться перші репетиції учасників Євробачення-2022. Репетиція представників України, гурту Kalush Orchestra відбудеться у суботу, 30 квітня.

Півфінали пройдуть 10 та 12 травня, а гранд-фінал — 14 травня. Українці виступлять у першій половині першого півфіналу з піснею Stefania.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок