На Рівненщину перебирається IT-підприємство з Харківщини. Як проходить релокація в область

На Рівненщину перебирається IT-підприємство з Харківщини. Як проходить релокація в область

Ексклюзивно
На Рівненщину перебирається IT-підприємство з Харківщини. Як проходить релокація в область
Фото: Суспільне Рівне

На Рівненщину переїжджає IT-компанія з Харківщини із двома сотнями працівників. Про це в ексклюзивному інтерв'ю Суспільному повідомив начальник обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Він також розповів, який бізнес уже переїхав у область.

За інформацією ОВА, станом на кінець квітня на Рівненщині запрацювали 15 підприємств, переміщених з регіонів бойових дій або наближених до них. Ще 155 подали заявки на участь у державній програмі з релокації бізнесу.

Третина релокованих на Рівненщину підприємств представляють харчову промисловість, деревообробку та виробництво меблів, ІТ-технології.

"Саме такі підприємства їдуть, бо є сировина, кваліфіковані спеціалісти. Стосовно ІТ-кампанії також бачимо хороші результати: є компанія з Харківщини, в суботу буквально була зустріч з ними, де 200 людей працюють, вони переїжджають на Рівненщину", – повідомив Віталій Коваль.

Власники релокованих підприємств створюють робочі місця у громадах, куди перевезли свій бізнес, зазначив начальник Рівненської ОВА. При цьому зауважив, що податок на доходи фізичних осіб будуть сплачувати туди, звідки вони переїхали.

"Наша задача – допомогти розгорнути діяльність тим підприємствам, які приїдуть до нас. Але дуже важливо проявити загальнодержавну стратегію, щоб ПДФО ці підприємства платили в ті території, з яких вони виїхали. Тому що Чернігівській, Сумській, Харківській областям сплата ПДФО в рази критичніша, ніж для Рівненщини", – пояснив Віталій Коваль.

Що відомо

  • На Рівненщині розпочав роботу Центр економічного розвитку та релокації бізнесу. Його мета — супровід переведення бізнесу із постраждалих від війни регіонів у область
  • Мають справу з м'ясом: на Рівненщині запрацювало перше підприємство, яке переїхало з Києва
  • Роблять модульні будинки: на Рівненщину переїхало підприємство з Чернігівщини

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок