Роблять модульні будинки: на Рівненщину переїхало підприємство з Чернігівщини

Роблять модульні будинки: на Рівненщину переїхало підприємство з Чернігівщини

Роблять модульні будинки: на Рівненщину переїхало підприємство з Чернігівщини
Фото: Рівненська ОВА

На Рівненщину з Чернігівщини переїхало підприємство, яке займається проєктуванням та виробництвом модульних дерев’яних будинків. За словами завгоспа компанії Леоніда Добровчана, перебратися у Дубенський район вони були змушені, рятуючись від російської агресії. Це п'ятнадцяте підприємство, яке захотіло лишитись на Рівненщині.

На виробництві залучили 15 людей, розповів начальник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль. Більшість з працівників – жителі навколишніх сіл, троє – з Чернігівської та Київської областей.

"Тут ще немає ніякої інфраструктури, ніяких засобів для виробництва. Будемо щось шукати, підшукувати, і, думаю, з часом ми залишимося тут", – сказав завгосп компанії "Софія" Леонід Добровчан.

На Рівненщину з Чернігівщини переїхало підприємство, яке виготовляє дерев'яні будинки
Начальник ОВА спілкується із працівниками. Фото: Рівненська ОВА

В ОВА уточнили, що для виробництва будинків підприємство використовує сертифіковану європейську та українську деревину, а замовлення мають і в Україні, і за кордоном.

Загалом, за інформацією начальника ОВА Віталія Коваля, із постраждалих від війни регіонів на Рівненщину переїхало 15 підприємств, а станом на 12 квітня 155 підприємств готові розпочати процес релокації. Найбільше звернень від підприємств харчової промисловості – 33%; легкої – 30%; деревообробної та меблевої – 18%.

Читайте також

  • Мають справу з м'ясом: на Рівненщині запрацювало перше підприємство, яке переїхало з Києва
  • Переїзд бізнесу з небезпечних територій: як проходить релокація на Рівненщині

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

На початок