Активісти пропонують перейменувати одну з вулиць у Боярці Київської області на честь фотографа Макса Левіна, який загинув у березні під час вторгнення Росії до України.
Про це повідомив у Facebook голова ініціативної групи Олександр Степаненко.
За його словами, у Боярці рух "Небайдужі боярчани" НЕБО ініціював збір підписів щодо перейменування вулиці Заводської у вулицю імені Максима Левіна – відомого фотокореспондента, який загинув від рук російських окупантів.
"На вул. Заводській Макс Левін жив багато років, зараз там проживає його мама", — зазначають активісти.
Читайте також: У Києві відбулася церемонія прощання з загиблим фотографом Максом Левіним
Максим Левін народився 7 липня 1981 р. у місті Боярка. Трагічно загинув між 13 та 31 березня 2022 р. під с. Гута-Межигірська Вишгородського району, висвітлюючи російське вторгнення в Україну.
Долучитись до збору підписів можна за посиланням.
Війна — усі останні новини
Що відомо
- 1 квітня після тривалих пошуків у районі села Гута Межигірська на Київщині поліція знайшла загиблим фотографа та документаліста Макса Левіна. З 13 березня з ним не було зв'язку.
- За попередньою інформацією прокуратури, беззбройного Максима Левіна військовослужбовці збройних сил РФ вбили шляхом двох пострілів зі стрілецької зброї.
- Левін працював на hromadske, Lb.ua. Також співпрацював з Reuters, BBC, TRT World, Associated Press. Більшість його робіт пов'язані з війною в Україні. У Макса Левіна залишились четверо неповнолітніх синів, цивільна дружина та літні батьки.
- Президент України Володимир Зеленський 3 березня нагородив загиблого під Києвом фотографа і документаліста Макса Левіна.
- Зеленський вручив родині загиблого фотографа Макса Левіна орден "За мужність".
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі аккаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!