На Полтавщині – перший випадок захворювання на COVID-19

На Полтавщині – перший випадок захворювання на COVID-19

На Полтавщині – перший випадок захворювання на COVID-19
UA: Полтава

В Полтавській області є перший лабораторно підтверджений випадок коронавірусу. Це оперативні дані МОЗу на ранок 28 березня. Інформацію підтвердив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Хвора – з Кременчука. Це жінка, їй 68 років.

Пацієнтка вже 3 дні перебуває в окремому інфекційному боксі лікарні «Кременчуцька». Її стан задовільний, температура – у нормі, необхідність кисневої терапії – відсутня.

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов розповідає: "Перші симптоми захворювання у неї з’явилися 19 березня. 23 березня її госпіталізували. 25 березня її перевели до інфекційного відділення. 27 березня у неї точно встановлено ПЛР-тестами захворювання на Covid-19".

Хвора спілкувалася з донькою, яка повернулася з Польщі 10 березня. Останній зробили експрес-тест, який показав негативний результат. За словами Синєгубова, зараз перевірять, чи дотримувалася донька самоізоляції після повернення із-за кордону. Також з’ясовують, з ким контактувала хвора. Цим людям також зроблять тести на коронавірус.

Нині на Полтавщині ще 2 підозри на коронавірус. Це в обласному центрі та Кременчуці. Результати щодо них мають отримати у понеділок, сказав Олег Синєгубов. На самоізоляції в регіоні нині більше 1830 людей. Це переважно ті, хто повернулися із-за кордону.

Загалом по Україні зафіксували 311 випадків коронавірусної хвороби. 5 пацієнтів одужало, 8 – померло. Це дані Мінохорони здоров’я станом на ранок 28 березня.

На початок