Український боксер здобув олімпійську ліцензію перш ніж турнір скасували

Боксер Микола Буценко здобув олімпійську ліцензію перш ніж турнір скасували УНІАН

Першу для України боксерську ліцензію на Олімпійські ігри в Токіо виборов одесит Микола Буценко. Після цього Європейський ліцензійний турнір у Лондоні скасували через небезпеку поширення COVID-19.

28-річний Микола Буценко, який виступає у ваговій категорії 57 кг, у 1/8 фіналу за одноголосним рішенням суддів здолав вірменина Артура Базеяна. Рахунок зустрічі - 5:0. Таким чином, українець гарантував собі місце на Літній Олімпіаді в Токіо.

У першому колі змагань він був сильнішим за представника Данії Фредеріка Єнсена.

Загалом з 11-ти проведених боїв протягом трьох змагальних днів "синьо-жовті" перемогли у 9-ти. Однак, після вечірніх поєдинків 16 березня турнір було скасовано. Проведення змагань було заплановане до 24 березня.

"Рішення було ухвалене на тлі посилення глобальних обмежень на поїздки та карантинних заходів, щоб дозволити учасникам з понад 60 країн коригувати свої плани поїздок та повернутися додому", - пояснили у робочій групі з підготовки ліцензійних боксерських турнірів (BTF).

У BTF додали, що "будуть продовжувати щоденно оцінювати ситуацію, прагнучи завершити розподіл решти місць на Олімпіаду в Токіо протягом травня та червня".

Як відомо, раніше Україна здобула першу в історії олімпійську ліцензію з карате.