Шон Пенн вірить, що Україна переможе у війні з Росією

Шон Пенн вірить, що Україна переможе у війні з Росією

Шон Пенн вірить, що Україна переможе у війні з Росією

Американський актор і режисер розповів декільком американським телеканалам про свої враження від України. Про це повідомляє the Guardian.

На каналі MSNBC під час шоу "Останнє слово з Лоренсом О’Доннелом" (The Last Word With Lawrence O’Donnell) Шон Пенн сказав, що його вразила єдність українців: "Вони переможуть, тому що вони разом".

Також актор додав, що зараз – хороша можливість для Америки стати такою, як вона завжди хотіла бути.

Зараз Шон Пенн документує війну в Україні, плануючи зробити з цього фільм. На каналі Fox News режисер розповів про знайомство з Володимиром Зеленським: "У ньому я побачив адреналін і щось таке, що ми бачимо в усіх людях України – у формі вони чи ні, вчителях та навіть дітях – цю неможливу сміливість".

Нагадаємо, що Шон Пенн вимагав виступу Зеленського на церемонії нагородження премії "Оскар", а також закликав мільйонерів зібрати кошти на авіазброю для України.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок