Довгожителі Івано-Франківської громади отримають матеріальну допомогу до дня народження

Довгожителі Івано-Франківської громади отримають матеріальну допомогу до дня народження

Довгожителі Івано-Франківської громади отримають матеріальну допомогу до дня народження
Фото: Unsplash

Довгожителі Івано-Франківської територіальної громади отримають з міського бюджету матеріальну допомогу до дня народження. Про це під час онлайн-звернення повідомив міський голова Руслан Марцінків

"Важливо допомагати внутрішньо переміщеним людям, але й не забувати про своїх. Тому ми відновлюємо програму з надання матеріальної допомоги людям "золотого" віку", повідомив Руслан Марцінків.

Відповідно до віку жителі громади отримають такі виплати:

  • старші за 70 — 500 грн;
  • старші за 90 — 1 тис. грн;
  • старші за 95 — 3 тис. грн;
  • 100 років і більше — 5 тис. грн.

"Чому до дня народження? Є дві причини. Ми вважаємо, що буде дуже правильно допомогти саме людям "золотого" віку. Не треба забувати про своїх, і сьогодні пенсіонерам дуже важко. Друге — зараз є навантаження на бюджет, значно зменшилася кількість податків і ми не можемо собі дозволити одномоментно виплатити", — сказав Руслан Марцінків.

Щоб отримати матеріальну допомогу, потрібно написати заяву в будь-якому ЦНАПі громади. Міський голова каже, одержати гроші зможуть пенсіонери, які святкували дні народження з 24 лютого — з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

"Також ми продовжуємо давати допомогу у вигляді продуктових наборів. Для цього потрібно зателефонувати за номерами: 1580, 067 010 15 80 та 050 010 15 80", — розповів Руслан Марцінків.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок