Наслідки обстрілів у Кременчуці: рятувальники локалізували пожежу

Наслідки обстрілів у Кременчуці: рятувальники локалізували пожежу

У Кременчуці другу добу гасять пожежу, яка зайнялася після обстрілів російською армією. Про це 3 квітня Суспільному повідомив речник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Ковальов.

Вогонь, який виник на складах паливно-мастильних матеріалів та нафтопереробному заводі у Кременчуці, гасять від ранку 2 квітня. Нині пожежу локалізувалиЛокалізація — це стадія пожежогасіння, на якій обмежено розповсюдження полум'я та створено умови для ліквідації пожежі. , сказав Максим Ковальов.

За його словами, на місці займання другу добу працюють рятувальники.

Унаслідок пожежі кілька людей зазнали опіків, їхньому життю нічого не загрожує. Про це повідомляв керівник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Що відомо:

  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану.
  • 2 квітня на Полтавщині обстріли були у трьох містах.
  • Кременчуцький нафтопереродний завод засновано 1966-го року. З 1994-го року став основним осередком товариства ПАТ «Укртатнафта».
На початок