У Долині на Івано-Франківщині закриють церкву Московського патріархату

У Долині на Івано-Франківщині закриють церкву Московського патріархату

У Долині на Івано-Франківщині закриють церкву Московського патріархату
Скрін Суспільне Карпати

У Долині, що на Івано-Франківщині, місцеві жителі змусили попа закрити церкву Московського патріархату. Про це повідомили на Facebook-сторінці відділу інформаційної політики та зв'язків з громадськістю міської ради.

Як йдеться у дописі, люди "вважають конфесію ворогом, адже вона перебувала під впливом російського православʼя, а у духовенства були неоднозначні думки щодо патріотичних настроїв в Україні". Натомість піп заявляє, що він — патріот, і каже, що щиро молиться за всіх. Врешті обидві сторони 2 квітня вирішили провести переговори.

У відділі інформаційної політики та зв'язків з громадськістю повідомили, що люди та церква дійшли порозуміння.

"Сьогодні (2 квітня — ред.) досягли згоди по тих важливих пунктах, які висували. Зокрема, 3 квітня церква повинна припинити свою діяльність на території нашої громади. Згідно із домовленістю, 3 квітня о 14:00 будівля, де проводилися богослужіння, має бути зачинена та опломбована. Ми починаємо чергувати, щоб на територію нічого не завозили й не вивозили. Якщо завтра (3 квітня — ред.) домовленість буде виконана з іншого боку – ми вважатимемо, що свою роботу зробили!" — цитують на сторінці міськради жителя громади, який виступав проти продовження діяльності церкви, Миколу Василіва.

Священник умови людей прийняв та погодився після останньої подячної служби 3 квітня замкнути двері для прихожан цієї конфесії, інформують у дописі. Після цього поліцейські та місцевий депутат обшукали приміщення храму та транспорт. Згодом жителі планують знову зібратися на території церкви та перевірити, чи приміщення опломбоване.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок