Kalush Orchestra розпочали підготовку до виступу в Турині та промотуру за кордоном

Kalush Orchestra розпочали підготовку до виступу в Турині та промотуру за кордоном

Kalush Orchestra розпочали підготовку до виступу в Турині та промотуру за кордоном

Цьогорічні представнии України на Євробаченні-2022 гурт Kalush Orchestra вперше від початку широкомасштабного російського вторгнення зібралися у Львові та почали підготовку до виступу в Турині.

"Kalush Orchestra" погодилися взяти участь у промоконцертах напередодні Євробачення. На всіх заходах гурт планує збирати кошти на відновлення українських міст, що постраждали від війни. Деталі проведення промотуру та подій, в яких Kalush Orchestra будуть брати участь, оголосимо найближчими днями.

"Своїми виступами ми хочемо збирати кошти на відновлення українських міст, що постраждали від війни. Зараз проходить багато масових заходів, присвячених Євробаченню. На всіх подіях, де ми зможемо взяти участь, ми будемо закликати направляти підтримку Фонду відновлення майна та зруйнованої інфраструктури нашої країни", – говорить лідер гурту Олег Псюк.

Виїхати у промотур за кордон Kalush Orchestra планує вже у неділю. Суспільний мовник отримав офіційний дозвіл на поїздку гурту від керівництва держави.

29 березня під час жеребкування у Турині назвали порядок виступів учасників пісенного конкурсу Євробачення-2022. Kalush Orchestra з піснею Stefania виступатимуть у першому півфіналі під номером 6.

25 березня Європейська мовна спілка відсторонила Росію від участі в Євробаченні-2022, тому в конкурсі братиме участь сорок країн. Послухати виступи всіх учасників можна за посиланням.

Суспільне мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії. Євробачення-2022 відбудеться в італійському місті Турин в арені Pala Olimpico за участі 40 країн спочатку у півфіналах 10 і 12 травня, а потім у великому фіналі — 14 травня.

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок