Для внутрішньопереміщених людей у Луцьку відкрили мовний клуб, де у формі живого спілкування можна поглиблювати свої знання української мови, — розповіла Суспільному викладачка, кандидатка філологічних наук Оксана Приймачок.
Зустрічі учасників клубу української мови відбуватимуться щовівторка та щочетверга у головному корпусі Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Оксана Приймачок — ведуча розмовного клубу, у якому вчитимуть українців, які приїхали до Луцька з інших областей держави. Педагогиня навчає студентів історії та культури української мови понад 30 років. Зараз, каже, має "розговорити" відвідувачів занять.

Донеччанка Алла переїхала до Луцька на початку війни – у 2014-му. Вчити українську мову, каже, вирішила тільки зараз.
У клубі української мови – люди різного віку. Наймолодшій учениці 15 років. Вона приїхала до Луцька із Дніпра. Марія Гірман розказує: в Дніпрі переважна більшість людей розмовляють російською, в школі програма українською, але вчителі дуже часто викладають російською.
Найстаршій учениці мовного клубу за шістдесят. Вона переїхала до Луцька з Києва після того, — каже Людмила Миколаївна, — як столицю почали обстрілювати.
На перше заняття прийшли майже 20 учнів, — каже викладачка Оксана Приймачок.
Читайте також
- У двох луцьких вишах навчаються 25 студентів з міст, де ведуться бойові дії
- Пенсіонери у Луцьку шиють обереги для військових та навчають цьому переселенців
- Малюють, співають, танцюють: у Луцьку запрацював центр арттерапії для дітей
- На Волині дистанційно навчаються понад 1,5 тисячі дітей з інших областей
Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.