У двох луцьких вишах навчаються 25 студентів з міст, де ведуться бойові дії

У двох луцьких вишах навчаються 25 студентів з міст, де ведуться бойові дії

У двох луцьких вишах навчаються 25 студентів з міст, де ведуться бойові дії
Суспільне Волинь

У двох луцьких вишах, Луцькому національно технічному та Волинському національному, наразі навчаються 25 студентів з міст, де нині ведуться бойові дії.

Навчання для студентів-переселенців – безплатне.

23 студенти виявили бажання продовжити навчатися у Луцькому національному технічному університеті. Як розповіла Суспільному проректорка з науково-педагогічної роботи та забезпечення якості освіти Оксана Ляшенко, навчання нині відбувається дистанційно в режимі онлайн.

"Це студенти з понад 10 університетів, які розташовані у зоні активних бойових дій. Це і IT-спеціальності, будівництво і архітектура, досить широкий спектр, економічні спеціальності. На сьогодні чим можемо, тим допомагаємо в освітньому процесі", – розповіла проректорка.

Ще двоє студентів з інших міст перевелись до Волинського національного університету імені Лесі Українки, – розповіла начальниця навчального відділу Любов Заєць. "Один здобувач освіти – це спеціальність "Право", другий курс, це місто Ірпінь. Друга студентка – з першого курсу, спеціальність "Математика", Київський національний університет", – додала вона.

Після закінчення навчання студенти отримають академічну довідку встановленого зразка, де буде зазначено, який предмет вивчали, скільки годин, а також відомості про заліково-екзаменаційну сесію.

Що відомо

  • На Волині 27 березня розселили більше тисячі вимушено евакуйованих осіб з інших регіонів. Загалом з початку війни в області прийняли вже 36 тис. 400 внутрішніх переселенців. Вільних місць для поселення – близько 7 тисяч.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.

На початок