До Києва та області наразі повертатися небезпечно — МВС

До Києва та області наразі повертатися небезпечно — МВС

До Києва та області наразі повертатися небезпечно — МВС
Фото: УНІАН

До столиці України та Київської області станом на 29 березня повертатися небезпечно через велику кількість снарядів і мін, які не розірвалися.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євгеній Єнін у ефірі всеукраїнського телемарафону, передає МВС.

"Тільки на території Києва за останні кілька тижнів було вилучено кілька сотень снарядів і мін, які не розірвалися. Просимо бути максимально обережними з ними. І як тільки ви побачили вибуховий предмет, схожий на той чи інший пристрій, снаряд або міну, яка не вибухнула, відразу викликайте служби 101 і 102", — зазначив Єнін.

Перший заступник міністра додав, що повертатися до своїх домівок можна буде лише після відповідного погодження органів влади, ДСНС та Нацполіції України.

Що відомо

  • Українські військові 28 березня звільнили місто Ірпінь Київської області від російських військ. Повертатися у місто наразі небезпечно.
  • Підрозділи Збройних сил працюють над покращенням своїх позицій на низці напрямків, а також продовжують обороняти Київ, Маріуполь та Чернігів.
  • У столиці з 28 березня відновили навчання школярів у дистанційному форматі.

Читайте також

Гарантії безпеки для України. Чим завершилися переговори делегацій у Стамбулі

"Це не просто війна. Усе набагато гірше" — Зеленський дав інтерв'ю російським журналістам

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Вторгнення Росії в Україну. День 34. Текстовий онлайн

Війна на околицях Києва та життя в столиці. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок