До ЗСУ та на посівну. Куди працевлаштовуються на Дніпропетровщині під час війни

До ЗСУ та на посівну. Куди працевлаштовуються на Дніпропетровщині під час війни

До ЗСУ та на посівну. Куди працевлаштовуються на Дніпропетровщині під час війни
Газета "Вісті"/АрміяInform

З 24 лютого по 23 березня на Дніпропетровщині працевлаштували 2,6 тисячі осіб. Як повідомляє пресслужба Дніпропетровської облради з посиланням на обласний центр зайнятості, це люди, які мають професії, пов'язані із потребами ЗСУ, тероборони та, зокрема, початком посівної.

"Більше 100 осіб зараховані до кадрового резерву з метою забезпечення оперативного працевлаштування у разі необхідності або внаслідок проведення бойових дій на територіях місцевих громад. Це водії, медичні працівники, трактористи, бухгалтери, продавці, кухарі",- зазначили в центрі зайнятості.

За даними центру, з 24 лютого статус безробітного отримали 183 особи, які прибули до Дніпропетровщини з Донецької, Харківської, Луганської, Запорізької, Одеської, Херсонської та Київської областей.

Більше 600 безробітних осіб взяли участь у безоплатних громадських роботах. Це роботи з благоустрою території, допомога волонтерським центрам та патрулювання території на засадах добровільних формувань.

На професійне навчання від початку війни відправили 159 безробітних. Видано 14 ваучерів на навчання за спеціальністю "Медсестринство". Також ваучери можна отримати за такими професіями: слюсар-ремонтник, швачка, електрогазозварник тощо.

Читайте також

- Уряд визначив порядок нарахування допомоги безробітнім під час війни

- Спочатку засіють ярий ячмінь, горох та овес. На Дніпропетровщині стартувала посівна

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок