35-ть маскувальних сіток сплели у Луцьку батьки та діти громадської організації "Батьки дітей з синдромом Дауна", — розповіла Суспільному волонтерка Катерина Свіщева.
Щодня плести сітки приходить 20 людей. До плетіння долучаються не лише батьки та діти громадської організації, а й люди, які приїхали на Волинь з територій, де ведуться бої.
Щодня приходить допомагати Катерина Школьна. Жінка пенсіонерка, приїхала до Луцька зі столиці разом з онуками.

Разом із 36-річним сином плете маскувальні сітки Світлана Тимощук. Жінка каже, що в її сина Сергія виходить в'язати стрічку на сітку, вона ж допомагає йому вирізати з одягу смужки.

"Я його як перший раз взяла. Йому сподобалося. Розумієте, він сідає, інший би може сказав, що він втомився і сказав, мам я вже не хочу, а він в'яже і йому подобається", — говорить жінка.

Волонтерка Катерина Свіщева каже, що маскувальні сітки разом з батьками та дітьми зі своєї громадської організації почали плести на четвертий день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.
Коли у волонтерів почало не вистачати сіток для плетіння, мами почали виготовляти свої авторські та винайшли свій метод, — розповіла голова правління ГО "Батьки дітей з синдромом Дауна" Олена Мельник.
Олена Мельник каже, що волонтери також збирають гуманітарну допомогу та відправляють її сім'ям, де виховують дітей з інвалідністю до Києва та Харкова.
Читайте також
- У луцьких школах волонтери плетуть маскувальні сітки для українських військових
- У волинській бібліотеці плетуть декілька видів маскувальних сіток для військових
- Волонтери в Луцьку організували збір допомоги для бійців тероборони
Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.