Журналіст Макс Левін виходив на зв’язок востаннє 13 березня у Вишгородському районі під столицею коли був у районі бойових дій з фотокамерою.
Про це повідомив його друг і колега, співавтор спільного документального проєкту "Afterilovaisk" Маркіян Лисейко.
"Левін поїхав на власному авто фотографувати бойові дії 13 березня. Він залишив автівку біля села Гута Межигірська та пішов у бік села Мощун. З його телефона надійшло повідомлення об 11:23, після чого він більше не виходив на зв'язок і не з'являвся в мережі", – йдеться в повідомленні.
Що відомо
- 15 березня війська Росії вбили в Україні українську журналістку Олександру Кувшинову та оператора американського Fox News. Ще один журналіст поранений.
- Фонд "Справедливість для журналістів" (JFJ) повідомив, що з початку війни Росії проти України було вбито трьох журналістів та скоєно 10 замахів на вбивство.
- В Ірпені Київської області російські військові вбили журналіста New York Times Брента Рено. Його колега фотокореспондент Хуан Арредондо поранений. За даними поліції, унаслідок стрільби поранені близько п'яти людей.
- 12 березня у Каховці та Новій Каховці зникли два журналісти — Олег Батурін та Сергій Цигипа. Обоє активно висвітлювали стан справ в їх містах та області з часу вторгнення РФ в Україну.
- 15 березня телеканал Fox News повідомив про поранення свого журналіста, яке він отримав під час підготовки репортажу під Києвом.
Читайте також
Я готовий піти на все, якщо моя хода буде з нашим народом — інтерв’ю Зеленського
Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne
Вторгнення Росії в Україну. День двадцять сьомий. Онлайн
"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській областіс
Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!