На Дніпропетровщині 600 переселенців звернулися на "біржі" у пошуку роботи

На Дніпропетровщині 600 переселенців звернулися на "біржі" у пошуку роботи

Офiцiйно
На Дніпропетровщині 600 переселенців звернулися на "біржі" у пошуку роботи
Суспільне: Черкаси

На Дніпропетровщині понад 600 переселенців звернулися до служб зайнятості у пошуку роботи, з них майже пів тисячі хочуть працевлаштуватися у Дніпрі. Про це на брифінгу сказала заступниця начальника відділу інформаційної роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості Світлана Малахова.

За її даними, офіційно на обліку обласної служби зайнятості – понад 100 переселенців. Люди приїхали, зокрема, з Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької, Київської областей.

З її даними, у базі є понад тисяча вакансій. Роботу пропонують, зокрема, у галузях соцзахисту та охорони здоров’я, сільському господарстві й на залізничному транспорті. Членів команд шукають понад 330 роботодавців.

«Перші анкети від кандидатів ми вже передали на розгляд потенційним роботодавцям», – розповіла начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич.

Загалом з 24 лютого Дніпропетровщина прийняла майже 25 тисяч переселенців з охоплених бойовими діями областей.

Що відомо

  • Уряд підготував програму спеціальної допомоги для всіх українців, які втратили можливість працювати через війну. Про це у своєму зверненні повідомив президент Володимир Зеленський. Він розповів, що люди, у яких Росія забрала можливість працювати, отримають по 6,5 тисяч гривень. Крім того, пенсіонери вже у березні отримають проіндексовані на 14% пенсії.
  • Заявку на грошову компенсацію для тих, хто втратив роботу через збройну агресію РФ, подали вже 1,5 мільйона громадян України, повідомив заступник міністра економіки Олександр Грибан.
  • Кабінет Міністрів ухвалив постанову, що регулює порядок реєстрації безробітних, а також нарахування та виплату допомоги з безробіття під час війни.
  • Як зазначив заступник міністра економіки з питань цифрового розвитку Ігор Дядюра, військова агресія Росії призвела до закриття низки підприємств та зупинки роботи бізнесів. Це спровокувало хвилю безробіття.

Читайте також

Уряд визначив порядок нарахування допомоги безробітнім під час війни

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок