Російські військові пограбували Зеленівський старостат у передмісті Херсона

Російські військові пограбували Зеленівський старостат у передмісті Херсона

Російські військові пограбували Зеленівський старостат у передмісті Херсона
Фото: Херсонська міська рада

Російські військові у передмісті Херсона Зеленівці проникли в будівлю старостату та обстріляли її. Покрали й понівечили майно, забрали харчові продукти.

Про це повідомив староста Зеленівського старостинського округу Олексій Уманський на сторінці Херсонської міської ради.

Уманський зазначив, що на адміністративній будівлі Зеленівського старостинського округу Херсонської міської ради, як було два прапори, так і є: один – Державний, другий – Херсонський. А Зеленівка – це частина Херсонської міської територіальної громади, це – Україна!

Також староста звернувся до мешканців Зеленівки із проханням бути обачними, берегти себе та без зайвої потреби не виходити з укриття.

Що відомо:

  • Понад двадцять днів російські війська на Херсонщині. Вони "господарюють" в населених пунктах, залякують місцевих жителів, проводять обшуки, мародерствують, викрадають людей.
  • Херсон, в який 1 березня зайшли окупанти, так і залишається в облозі. Машини з продуктами та ліками до Херсона не пускають.
  • Прибічники окупантів намагаються дезінформувати жителів Херсонщини. Вони проводять мітинги, роздають "допомогу" з російського гумконвоя, створюють фейковий комітет з порятунку Херсона.
  • Наперекір усьому жителі Херсона і області щодня виходять на мирні акції протесту, щоб показати окупантам Херсонщина - це Україна.

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок