На Буковині 12 вимушених переселенців знайшли роботу через центр зайнятості. Які документи потрібні

На Буковині 12 вимушених переселенців знайшли роботу через центр зайнятості. Які документи потрібні

На Буковині 12 вимушених переселенців знайшли роботу через центр зайнятості. Які документи потрібні
фото: Чернівецька обласна державна адміністрація

На Буковині 12 вимушених переселенців знайшли роботу через центр зайнятості. Загалом є понад 400 вакансій в Чернівцях та в інших населених пунктах області.

Про це Суспільному сказала завідувачка з інформаційної роботи обласного центру зайнятості Наталія Гаврада.

Серед пропозицій — вакансії водіїв, швачок, слюсарів, електриків, кухарів, контролерів, бухгалтерів, економістів та касирів в банках.

Вимушені переселенці працевлаштувались на посадах менеджера, касира, водія, в’язальника схемних джгутів, головного бухгалтера, швачки, двірника й медсестри. Перелік вакансій доступний за посиланням.

Ще понад 60 людей отримали статус безробітного, для 118 створили облікові картки клієнтів та видали направлення на вільні робочі місця.

Які документи потрібні

За словами Гавради, люди з інших регіонів можуть працевлаштуватись і без документів, однак тоді роботодавець зможе взяти їх не на повну ставку.

Загалом потрібні паспорт, ідентифікаційний код, документ про освіту, трудова книжка, військово-обліковий документ для осіб, які звільнилися зі строкової військової служби.

Куди звернутись

Обласний центр зайнятості розташований на вулиці Університетській, 31. Тут діє гаряча лінія — 066 492 39 87.

Також в області люди з інших регіонів працевлаштовуються, коли звертаються до роботодавців напряму. Раніше Суспільне розповідало історію двох медиків з Харкова, які прийшли до обласної лікарні у Чернівцях та оформились на роботу:

Що відомо

  • Станом на 21 березня область прийняла понад 56 тисяч людей з інших регіонів. Це дані військової адміністрації.
  • Чоловіки, які переїхали зі своїми сім'ями з інших областей на Буковину, повинні стати на військовий облік. Це стосується військовозобов'язаних віком від 18 до 60 років.
  • Суспільне зібрало перелік безкоштовних послуг, які організували в області для вимушених переселенців.

Читайте нас у Telegram: головні новини Буковини

Станьте частиною Суспільне Буковина: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок