Зеленський: 25-та доба, як військові РФ шукають і не можуть знайти придуманих ними ж "нацистів"

Зеленський: 25-та доба, як військові РФ шукають і не можуть знайти придуманих ними ж "нацистів"

Зеленський: 25-та доба, як військові РФ шукають і не можуть знайти придуманих ними ж "нацистів"
Суспільне

Вже 25-та доба, як російські військові шукають і ніяк не можуть знайти придуманих ними ж “нацистів”, від яких вони хотіли нібито захищати українців. Так само, як вони шукають і не можуть знайти українців, які зустріли б їх із квітами. Про це у нічному відеозверненні сказав президент Володимир Зеленський.

“Вже 25-та доба, як російські військові ніяк не знаходять дорогу додому. А тому наші військові допомагають їм із дорогою на суд Божий. На суд Божий, на якому вони, я впевнений, отримують тільки одне покарання, одне на всіх: вічний підвал. Навічно під бомбами. Навічно без їжі, води й тепла. За все, що вони наробили проти наших людей, звичайних українців”, — сказав президент.

Зеленський розповів, як у блокадному Маріуполі російська авіація скинула бомбу на школу мистецтв, де ховалися люди.

“Ховалися від обстрілів, від бомбардування. Там не було військових позицій. Там було близько чотирьохсот мирних людей. Переважно – жінки та діти, люди старшого віку. Вони – під завалами. Ми наразі не знаємо, скільки живих”, — сказав президент.

Він також додав, що протягом доби 20 березня працювали лише 4 гуманітарні коридори. Всього евакуйовано 7295 людей. Майже 4 тисячі маріупольців за день прибули до Запоріжжя.

“Зранку готуємося направити в Маріуполь ще нові автобуси, щоб продовжити цю важливу місію. Понад 3 тисячі людей врятували у Київській області. Але у Харківській області... Російські війська захопили нашу колону, наш гуманітарний вантаж для міста Вовчанська. Немає звʼязку зараз із шістьма людьми. П'ять водіїв і один лікар. Будемо їх визволяти. Будемо знову й знову намагатися доставити нашим людям найнеобхідніше”, — сказав Володимир Зеленський.

Читайте також

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Війна. Усі новини

На початок