На Львівщині дві громади УПЦ Московського патріархату перейшли до ПЦУ

На Львівщині дві громади УПЦ Московського патріархату перейшли до ПЦУ

На Львівщині дві громади УПЦ Московського патріархату перейшли до ПЦУ
Львівська єпархія УПЦ

Сьогодні, 20 березня, Свято-Воскресенський Новоафонський монастир у Львові перейшов у підпорядкування Православної церкви України. Таке ж рішення 17 березня ухвалив настоятель Свято-Покровського храму Червонограда разом з громадою.

Рішення про перехід до ПЦУ ігумен Свято-Воскресенського Новоафонського монастиря у Львові Йов Ольшанський ухвалив разом із громадою. Відтепер монастир буде підпорядковуватись Львівській єпархії ПЦУ.

"Ми разом прийняли рішення про те, що наша громада монастирська переходить до Православної церкви України, до Владики Львівського Макарія. Немає чого далі зволікати. Все одно в Україні буде одна Православна церква. Наше зволікання робить нас колаборантами і агентами Росії, а я хочу, щоб ми були гідними православними християнами, які славлять Бога, люблять свою державу і моляться за неї", — каже ігумен Йов Ольшанський.

У четвер, 17 березня, до ПЦУ перейшов також Свято-Покровський храм у Червонограді. Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівсько-Сокальської єпархії Православної церкви України:

"Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій прийняв у єпархіальному управлінні настоятеля Свято-Покровського храму м.Червонограда, протоієрея Ігоря Деркача, який разом з громадою УПЦ МП вирішили перейти до складу Львівсько-Сокальської єпархії Православної Церкви України. Владика відповідним розпорядженням та наказом задовільнив прохання отця-настоятеля та громади".

З підпорядкування Московського патріархату також вийшли церковні громади на Рівненщині та Черкащині.

Читайте також: На Черкащині віряни української православної церкви вийшли з-під московського патріархату

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону

На початок