Організації ООН готові надати 50 мільйонів для українських фермерів

Організації ООН готові надати 50 мільйонів для українських фермерів

Організації ООН готові надати 50 мільйонів для українських фермерів
Суспільне Дніпро

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), яка займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва, готова надати допомогу майже 23 тисяч українських сільгоспвиробників.

Про це повідомляє пресслужба ФАО.

"Якщо зараз нам буде надано більше ресурсів, ми зможемо збільшити кількість сільських жителів, яким буде надана допомога цього весняного сезону", — наголошують в організації.

Так, станом на 18 березня, ФАО отримала близько 10% із зарезервованих 50 млн дол. у рамках Плану швидкого реагування для України.

Отримані кошти дозволять організації наразі допомогти 23 тис. селянам і фермерам Донецької, Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей, ідеться у повідомленні.

Окремо зазначається, що з активізацією військових дій ФАО збільшила своє представництво в Україні на 12 осіб для надання кваліфікованої підтримки українським сільгоспвиробникам.

"ФАО надзвичайно стурбована наслідками війни для життя та засобів для існування в Україні. Війна вже спричинила значні людські жертви та пошкодження інфраструктури, і ситуація залишається надзвичайно нестабільною, що, ймовірно, матиме значний вплив на продовольчу безпеку. ФАО залишається в Україні і виконуватиме свої функції, для чого організація посилює свою команду", — ідеться в повідомленні.

Читайте також: Продовольча криза і BMW без європейських заводів: як вторгнення РФ впливає на світову економіку

Що відомо

  • Військова агресія Росії проти України призвела до порушення логістичних ланцюгів, стала причиною зростання цін на паливо та може знищити глобальну продовольчу систему.
  • Внаслідок російського вторгнення в Україну було переміщено майже 10 мільйонів українців.
  • Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН) започаткувала спеціальну програму для вимушено переміщених осіб в Україні, яка зокрема допоможе покрити їхні основні потреби в оренді житла, їжі та предметах гігієни.
  • Європейська Комісія оприлюднила інструкції для країн-членів ЄС щодо допомоги українським біженцям.
  • У Франції підготували житло для близько 60 тисяч українських біженців.
  • Міжнародний суд ООН в Гаазі зобов'язав Росію негайно призупинити воєнні дії в Україні.
  • Прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія не буде виконувати приписи судової інстанції ООН, також він додав, що Україні та Росії ще далеко до підписання мирної угоди.

Читайте також

У січні нас почали готувати до війни. Що розповіли полонені російські військові

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Вторгнення Росії в Україну, день двадцять п'ятий. Онлайн

"Буча, Гостомель, Ірпінь стають другим Донецьким аеропортом". Що відбувається у Київській області

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок