Ізраїль розгортає польовий госпіталь на Львівщині

Ізраїль розгортає польовий госпіталь на Львівщині

Ізраїль розгортає польовий госпіталь на Львівщині
Фото: Facebоok Ізраїль в Україні

На Львівщині побудують польовий госпіталь "Star Meir" за сприяння Ізраїлю. Про це повідомили на Facebook-сторінці Посольства Ізраїлю в Україні.

Цю інформацію Суспільному підтвердили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.

"На вихідних приземлилися вантажні літаки, а вантажівки перевезли обладнання до прикордонного переходу Медика, а звідти – до міста Мостиська, де буде побудована лікарня", — йдеться у дописі.

На Львівщині побудують польовий госпіталь за сприяння Ізраїлю
На Львівщині побудують польовий госпіталь за сприяння Ізраїлю. Фото: Facebоok Ізраїль в Україні

Проєкт створення медустанови розпочало Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю та Міністерство закордонних справ за сприяння Фонду Шустермана. Працюватиме лікарня у форматі польового госпіталю. У спеціально облаштованих палатах ізраїльські медики проводитимуть первинний огляд. Зокрема, для цього закупили необхідне лабораторне обладнання.

Для стаціонарного перебування хворих у госпіталі обладнають три палати: чоловічу, жіночу та дитячу. Окрім того, для хворих на коронавірус створять відокремлений ковідний ізолятор. Якщо пацієнт потребуватиме хірургічного втручання, таку допомогу ізраїльські спеціалісти надаватимуть у операційних приміщеннях лікарні громади.

Для того, щоб пацієнти могли якісно комунікувати з лікарями, на реєстрації працюватиме медик з місцевої лікарні. Також ізраїльським колегам допомагатиме черговий лікар. Загалом у госпіталі буде працювати майже сотня персоналу, з них — 60 медики.

За планом лікарня запрацює уже у вівторок, 22 березня.

Читайте також

Американські лікарі розгорнули польовий шпиталь поблизу Львова

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Вторгнення Росії в Україну, день двадцять п'ятий. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок