Моляться за мир в Україні. У церквах Лондона, Дарема та Львова водночас лунатимуть дзвони

Моляться за мир в Україні. У церквах Лондона, Дарема та Львова водночас лунатимуть дзвони

Моляться за мир в Україні. У церквах Лондона, Дарема та Львова водночас лунатимуть дзвони
Фото: Львівської міської ради

У неділю, 20 березня, о 16.00 за місцевим часом (о 18.00 за київським) дзвони соборів Лондона і Дарема залунають на знак єдності та солідарності з народом України, разом із дзвонами церков Львова.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради з посиланням на сайт Катедрального собору святого апостола Павла у Лондоні та згадки у ЗМІ.

"Ми сподіваємося, що народ України побачить запис, як у Лондоні лунають дзвони, та знайде втіху в такому акті солідарності. Ми продовжуємо молитися за силу та безпеку для багатьох людей, які постраждали від конфлікту, і за мир в Україні та в усьому світі", — йдеться у повідомленні.

У Даремському соборі також вдарять у дзвони в неділю та молитимуться за мир на знак солідарності з Україною.

Після початку масштабного вторгнення Росії в Україну, мер Львова закликав світ щоденно о 18:00 за київським часом бити у дзвони на підтримку України. Відповідний лист скерували архієпископу Кентерберійському Джастіну Велбі та єпарху Лондонської єпархії Пресвятої Родини УГКЦ єпископу Кеннету Новаковському.

Читайте також: Папа Римський та Вселенський патріарх помолилися за мир в Україні

Що відомо

  • 20 березня історико-культурний заповідник "Тустань" відновлює прийом відвідувачів. До 31 березня заповідник можна відвідати безкоштовно. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної військової адміністрації.
  • 12 музикантів Луганської філармонії, які виїхали із Сєвєродонецька до Львова, відновили репетиції у Будинку камерної і органної музики.
  • Незабаром, разом із львівськими колегами, вони планують виступити перед глядачами. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
  • Музиканти Луганської філармонії були вимушені двічі евакуюватись через війну. Спочатку із рідного Луганська до Сєвєродонецька, а потім — до Львова.

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону

На початок