Обстріли Балаклії та Дергачів: є загиблий та поранені

Обстріли Балаклії та Дергачів: є загиблий та поранені

Обстріли Балаклії та Дергачів: є загиблий та поранені
Наслідки артобстрілів у Дергачах, Харківська область, 19 березня 2022 року. Фото: Facebook/Вячеслав Задоренко

Війська РФ 19 березня поцілили у житловий будинок у Дергачах на Харківщині, двоє людей поранені. У Балаклії прокуратура розслідує загибель людини через дії російських військових.

19 березня збройні сили Росії артилерією обстрілювали Дергачівський район, повідомили у Telegram-каналі прокуратури Харківщини.

"Внаслідок цього пошкоджено житловий будинок у м. Дергачі. Чоловік та жінка отримали поранення, їх було госпіталізовано до лікарні", — йдеться у дописі.

Обстріляли і житловий будинок у селі Безруки, помешкання значно зруйноване. У Дергачах також пошкодило СТО і будівлю ліцею.

"Станція техобслуговування ТОВ "Саноіл" є одним з основних наповнювачів місцевого бюджету", — йдеться у дописі на Facebook Дергачівського міського голови Вячеслава Задоренка.

За даними слідства, 18 березня РФ обстріляла Балаклію, пошкодило житлові будинки, загинула людина.

Прокуратура розслідує ці випадки як порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Що відомо

  • З першого дня війни російські військові зайняли частину сіл у Дергачівському, прикордонному, районі Харківщини. 18 березня російські війська завдали артилерійських ударів по приватних будинках у селі Безруки, частина з них зруйнована. Окупанти блокують гуманітарні коридори у Дергачівському районі. Так 19 березня відновити електроенергію та поставки гуманітарної допомоги до Козачолопанського, Токарівського, Проходівського і Русько-Лозівського округів не вдалося, повідомив Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко. Допомогу отримують у Дергачах, Безруківському, Слатинському, Прудянському старостатах.
  • У Балаклії нині стоять російські військові. Продовжуються обстріли мирного населення в Ізюмському районі.
На початок