Удари по будинках та заблоковані гуманітарні коридори: ситуація у Дергачівській громаді

Удари по будинках та заблоковані гуманітарні коридори: ситуація у Дергачівській громаді

Удари по будинках та заблоковані гуманітарні коридори: ситуація у Дергачівській громаді
В'ячеслав Задоренко/Facebook

18 березня російські війська завдали артилерійських ударів по приватних будинках у селі Безруки, частина з них зруйнована. Інформація про загиблих чи поранених не надходила. Також окупанти заблокували гуманітарні коридори до Козачолопанського, Токарівського, Проходівського і Русько-Лозівського округів.

Поставити допомогу чи евакуювати жителів цих округів поки неможливо, повідомив 18 березня голова Дергачівської громади В'ячеслав Задоренко.

"Евакуація місцевого населення через так звані зелені коридори до підконтрольних Україні територій, на жаль, теж неможлива. Через це вказані старостати перебувають на межі гуманітарної кризи", — сказав Задоренко.

Разом з тим соціальні працівники та волонтери розвозять продукти і ліки, де це можливо: по місту Дергачі та навколишнім селам — Семенівці, Шовкоплясам, Ємцям.

"Також відправили продовольство до Безруківського і Слатинського округів, видали продуктові набори працівникам комунальних та екстрених служб", — зазначив голова громади.

За його словами, центральна міська лікарня отримала чергову партію медикаментів від благодійної організації з Закарпаття. Допомога також надходить від інших регіонів та з-за кордону.

Суспільне Харків збирає усю оперативну інформацію про ситуацію у місті та регіоні. Посилання на наш Telegram-канал, яке можна поширити https://t.me/suspilnekharkiv

Що відомо

  • 17 березня у селищі Слатине Дергачівської громади Харківщини через російські обстріли загинули двоє цивільних, п'ятеро отримали поранення.

На початок