На Полтавщині змінили тривалість комендантської години

На Полтавщині змінили тривалість комендантської години

На Полтавщині змінили тривалість комендантської години
Національна поліція України

На території Полтавської області скоротили тривалість комендантської години. Тепер вона триватиме на годину менше, ніж раніше. Про це у Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Згідно повідомленям, з 19 березня по всій Полтавській області комендантська година триватиме з 20:00 до 6:00. Це на годину менше, ніж було до цього.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. Їх мають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області. Також необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу.

Що відомо:

  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану.
  • Комендантську годину на Полтавщині запровадили 24 лютого.
На початок