На Полтавщині понад 20 людей перевіряють на причетність до диверсій

На Полтавщині понад 20 людей перевіряють на причетність до диверсій

На Полтавщині понад 20 людей перевіряють на причетність до диверсій
фото: ГУ НП у Полтавській області

За добу на Полтавщині правоохоронці перевірили понад 690 машин, а ще виявили 1 367 підозрілих людей. Про це повідомили на офіційному сайті поліції із посиланням на начальника поліції регіону Євгена Рогачова.

Згідно з повідомленням, більшість із цих людей порушували комендантську годину. Понад 20 затриманих перевіряють щодо участі в диверсіях та співпраці з Росією.

Згідно зі змінами до Кримінального кодексу, за державну зраду та диверсію в умовах воєнного стану можуть позбавити волі Позбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування.на 15 років або довічно із конфіскацією майна. До таких засуджених не застосовують амністіюАмністія — повне або часткове (заміна м'якшим) звільнення від кримінальної відповідальності і покарання певної категорії осіб, винних у вчиненні злочинів.. А за порушення умов комендантської години людей можуть залучати до громадських робіт строком до 24 годин.

Що відомо:

  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану.
  • Під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. Їх мають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області.
  • На Полтавщині 11 березня Рада оборони області ухвалила рішення про конфіскацію автомобілів у водіїв, які керуватимуть у стані алкогольного сп’яніння, йдеться у повідомленні. Їх будуть віддавати Збройним Силам України, правоохоронцям та територіальній обороні для виконання завдань, пов’язаних із захистом.
На початок