У Миргородському районі змінили тривалість комендантської години

У Миргородському районі змінили тривалість комендантської години

У Миргородському районі змінили тривалість комендантської години
Суспільне

У Миргородському районі зменшили час комендантської години. Наказ про це 17 березня підписав начальник районної військової адміністрації Віктор Іваненко.

У громадах Миргородського району комендантська година діятиме на годину менше, ніж раніше – з 20:00 до 6:00. Про причини такого рішення не повідомляють. А сам наказ не оприлюднюють задля безпеки.

Зміна тривалості комендантської години регламентована засіданням оперативного штабу з оборони Миргородського району.

Під час комендантської години заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень. Їх мають працівники підприємств, установ і організацій, що забезпечують життєдіяльність області. Також необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу.

Що відомо:

  • Уранці 24 лютого президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо початку військової операції на Донбасі.
  • Президент Володимир Зеленський оголосив про запровадження воєнного стану по всій Україні. Верховна Рада проголосувала за запровадження воєнного стану.
  • Комендантську годину на Полтавщині запровадили 24 лютого.
  • Від 17 березня у Кременчуцькому районі комендантська година працює з 20:00 до 6:00. В інших двох районах області – Полтавському та Лубенському –з 19:00 до 6:00, як це було і раніше. Про це Суспільному повідомив речник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Ковальов.
На початок